Organizace není sprosté slovo

Organizace není sprosté slovo

Organizace není sprosté slovo. Bude Tě bavit

Každá máme doma tunu šperků od nejrůznějších náušnic přes náramky, náhrdelníky, či prsteny a uchováváme je tak nějak bez rozmyslu. Občas v šuplíku, šperkovnici, či po krabičkách. Přitom existuje tolik božích nápadů jak je zorganizovat, abys je pak mohla jednoduše najít.

Často při našem stylu “organizování” zapomínáme, jaké poklady doma máme. Co jsme si někdy koupily, či dostaly a přitom je tak jednoduché mít o nich přehled. Neposílám Tě teď do obchodu pro stojánky, které nejsou moc funkční (mimochodem taky mám jeden doma a zeje prázdnotou, mezitím co se šperky válí všude), ale do lesa pro materiál, ke koši k vypitým PET lahvím, do skříně k ramínkům na šaty, nebo třeba pro rámečky, kde stále nemáš fotky.

Inspiraci co s tím vším najdeš tady.

Nakonec Ti bude Tvůj výtvor nejen dobrým sluhou, ale taky, a to hlavně, dekorací Tvého bytu. Ne však do každého prostoru se hodí nápady, které najdeš výše. V takovém případě se nech nadchnout organizováním úložných prostor. Jednu zásuvku obětuj svým miláčkům, pořiď několik stejných, či různých forem na led, případně tomuto účelu stejně poslouží obaly od bonboniér a v šuplíku si vytvoř vlastní svět šperků.

Já sama jsem po přestěhování do nového bytu našla zalíbení v nevyužitých okenních klikách. Tam jsem zavěsila své nejoblíbenější náhrdelníky a řetízky.
Soubor_002
Dříve jsem k tomuto účelu používala třeba ještě kulaté žárovky na zrcadle. Pořád ale bojuju s organizací toho nejmenšího a to jsou hlavně náušnice a brože. Při psaní článku jsem se taky inspirovala a už se těším, až Vám představím svůj nový domov pro šperky.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *